Ви є тут

Публічна оферта

Угода

На період дії воєнного стану умови деяких пунктів Угоди можуть бути змінені або скасовані повністю

Ця пропозиція Atlantis Caps Headwear (далі «Продавець», «ми», «нами») є публічною офертою (далі - «Угода») і направлена необмеженому колу осіб укласти з Продавцем Договір про роздрібну купівлю-продаж товарів на умовах, передбачених цією Угодою, іншими документами, які прямо згадуються в цій Угоді, шляхом оформлення замовлення в Інтернет-магазині на сайті https://atlantis-caps.com.ua

Умови цієї Угоди не поширюються на оптову поставку товарів, яка регулюються окремим договором.

Оформляючи замовлення, ви погоджуєтеся з тим, що всі положення та умови цієї Угоди вам зрозумілі і ви приймаєте їх повністю і беззастережно, висловлюєте свою згоду на дотримання цих положень і умов, і приймаєте на себе зобов'язання, викладені в цій Угоді.

Перш ніж оформити замовлення, будь ласка, обов'язково уважно прочитайте цю Угоду. Якщо ви не приймаєте повністю її положення і умови, будь ласка, відмовтеся від оформлення замовлення.

Ми зберігаємо за собою право час від часу оновлювати або змінювати умови цієї Угоди без попереднього повідомлення. Нова або змінена Угода стає дійсною після розміщення її на сайті. Версією Угоди, застосовної до вашого замовлення, буде вважатися версія, доступна на сайті в момент оформлення вами замовлення. Рекомендуємо вам регулярно переглядати цю веб-сторінку, щоб бути в курсі останніх змін.

Терміни та визначення

Інтернет магазин

Програмно-функціональний комплекс, розміщений на сайті в мережі інтернет за адресою https://atlantis-caps.com.ua, який дозволяє Покупцеві дистанційно ознайомитися з товаром, його зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, ціною, самостійно оформити і сплатити замовлення.

Використання сайту

Ця Угода включає «Умови користування сайтом» та «Політику конфіденційності та файли cookie».

Продавець

Магазин Atlantis Caps Headwear, який реалізує товари, доступні до замовлення на сайті Інтернет магазину.

Покупець

Дієздатна фізична особа у віці 18 років і старше, що не знаходиться під опікою, яка уклала з Продавцем договір купівлі-продажу на умовах, що містяться в цій Угоді.

Перевізник

Кур'єрська служба, що здійснює доставку замовлень. За замовчуванням – Компанія «Нова Пошта».

Товар

Продукція та / або послуги різного призначення, асортимент і опис яких представлені на сайті.

Замовлення

Оформлена на сайті заявка, транформована в електронну форму, з переліком товарів і зазначенням їх кількості, самостійно обраних Покупцем для придбання в Інтернет магазині.

Оформляючи замовлення, ви погоджуєтеся з наступним:

а) ви маєте право використовувати сайт тільки з метою розміщення законних запитів або замовлень;

б) ви не має права розміщувати спекулятивні, неправдиві замовлення або замовлення з метою здійснення шахрайства. У разі наявності у нас підстав вважати, що ви розмітили таке замовлення, ми маємо право скасувати таке замовлення;

в) ви зобов'язуєтеся надати нам коректну адресу електронної пошти, адресу доставки та / або інші дані, необхідні для виконання вашого замовлення і визнаєте, що ми маємо право використовувати такі дані для зв'язку з вами в разі потреби;

г) у разі якщо ви надали нам неповний обсяг інформації, яка нам необхідна для виконання замовлення, ми не зможемо виконати ваше замовлення;

д) розміщуючи замовлення на сайті, ви гарантуєте, що вам не менше 18 років і ви володієте дієздатністю для укладання договорів, що носять зобов'язуючий характер.

Предмет договору

Продавець зобов'язується передати Покупцеві (далі - «ви», «вам») товар, призначений для особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю, на підставі оформлених замовлень, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити товар на умовах цієї Угоди .

Акцепт

Повне і беззастережне прийняття Покупцем умов цієї Угоди, яке настає в момент завершення оформлення замовлення.

Встановлення договірних відносин

Договірні відносини між вами і нами виникають тільки після отримання Продавцем коректно оформленого замовлення і відправки Покупцеві повідомлення про зміну статусу замовлення з «В очікуванні» на «В обробці».

Для розміщення замовлення вам необхідно виконати всі процедури оформлення покупки в режимі онлайн до появи повідомлення сайту про те, що ваше замовлення оформлене. Після цього на вашу електронну пошту буде надіслано лист з підтвердженням того, що ми отримали ваше замовлення (статус «В очікуванні»). Далі ми підтвердимо можливість виконання вашого замовлення, направивши на вашу електронну пошту лист з повідомленням про зміну статусу замовлення на «В обробці».

Договір купівлі-продажу («Договір») є укладеним тільки після того, як ми належним чином ідентифікували вас як особу, яка розмістила замовлення, і направили вам на зазначену при оформленні замовлення електронну пошту повідомлення про зміну статусу замовлення на «В обробці». До цього моменту не існує ніякої юридичної угоди, навіть якщо до цього моменту ви частково або повністю внесли передоплату за замовлення.

Ви погоджуєтеся з тим, що Договір діє тільки щодо продукції, можливість відвантаження якої підтверджена.

Оформлення замовлень

Здійснення покупок без авторизації

На сайті доступна можливість здійснення покупок в якості гостя.

При здійсненні покупки в такому режимі у вас будуть запитані дані, які необхідні для обробки вашого замовлення. Після завершення процесу покупки, ви отримаєте пропозицію стати зареєстрованим користувачем або продовжити оформлення замовлення в якості незареєстрованого Покупця.

Швидка покупка

Ви можете скористатися процесом «швидкої» покупки. Для цього вам буде потрібно вказати номер телефону для зв'язку з вами. Всі подробиці для оформлення замовлення ви зможете обговорити з нами в телефонному режимі.

Доступність товарів і послуг

Включення продукції і послуг в асортимент, представлений на сайті в певний період часу не має на увазі і не гарантує наявності цих товарів і послуг в будь-який момент часу. Ми зберігаємо за собою право зняти з продажу будь-який товар в будь-який час.

Ми докладаємо всіх розумних зусиль для того, щоб інформація про доступність товарів на сайті була актуальною. Якщо ж з якої-небудь причини ми не в змозі надати певну продукцію, зазначену в замовленні, ми зобов'язуємося повідомити вам про це якомога швидше і зберігаємо за собою право запропонувати вам заміну продукції в складі замовлення на подібну продукцію тої ж або більш високої якості, на яку ви можете оформити замовлення.

У разі вашої відмови розміщувати замовлення на продукцію, пропоновану для заміни, ми зобов'язуємося відшкодувати вам всі грошові кошти, які ви могли сплатити до цього моменту.

Ціна

Ціною продукції є ціна, яка у відповідний момент часу публікується на нашому сайті, за винятком випадків явних помилок. Незважаючи на те, що ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення того, щоб всі ціни, вказані на сайті, були точними, існує ймовірність виникнення помилок. У разі виявлення нами помилки в ціні будь-якої продукції в вашому замовленні ми негайно повідомимо вам про це і надамо на вибір можливість повторного підтвердження замовлення за коректну ціну або скасування замовлення. У разі якщо нам не вдається зв'язатися з вами, замовлення вважається анульованим, і, якщо вами була проведена оплата, ви маєте право отримати відшкодування сплаченої суми в повному обсязі.

Ми не зобов'язані продавати вам продукцію за некоректною (нижчою) ціною (навіть після направлення вам повідомлення про зміну статусу замовлення на «В обробці»), якщо помилка в ціні є очевидною і не є сумнівною, а також в тому випадку, якщо у нас є всі підстави вважати, що дана помилка могла бути вами помічена.

Ціни можуть бути змінені в будь-який час, але (за винятком умов, передбачених вище) будь-яка потенційна зміна не впливає на замовлення, за яким було направлено повідомлення про зміну статусу на «В обробці».

Податки

Всі податки та збори включені у ціну товарів та послуг, за винятком вартості доставки.

Вартість доставки

Ціни, зазначені на сайті, не включають вартість доставки, яка розраховується за тарифами кур'єрської служби і не додається до загальної суми, що підлягає сплаті, а оплачується окремо безпосередньо Перевізнику.

Ознайомитися з тарифами на доставку ви можете на сайті Перевізника у розділі Тарифи.

Відмова від обробки замовлення

Незважаючи на те, що ми зобов'язані докласти всіх можливих зусиль для обробки всіх замовлень, можлива поява виняткових обставин, що означає, що у нас може виникнути необхідність у відмові від обробки замовлення навіть після направлення вам повідомлення про зміну його статусу. Ми зберігаємо за собою право в будь-який час і на свій розсуд відмовитися від обробки замовлення і не несемо будь-яку відповідальність перед вами або третіми особами за відмову від обробки замовлення при виникненні вищевказаних обставин.

У будь-якому випадку, ми повернемо вам кошти, які ви, можливо, могли оплатити до цього часу.

Право на відмову від замовлення (розірвання Договору)

Ви маєте право розірвати Договір відповідно до пункту «Право на скасування замовлення (розірвання Договору)» цієї Угоди. В такому випадку ви маєте право отримати відшкодування коштів, сплачених щодо продукції, відповідно до наших «Правилами повернення товарів».

Право на скасування замовлення (розірвання Договору)

До моменту отримання повідомлення про зміну статусу вашого замовлення на «Відправлений» ви маєте право скасувати замовлення (розірвати Договір) стосовно будь-якої категорії товарів без пояснення причин і будь-яких зобов'язань зі свого боку.

Відповідно до діючих норм, ви маєте право розірвати Договір (за винятком випадків, коли предметом Договору є такі товари, щодо яких Договір не може бути розірваний відповідно до Додатку № 3 до постанови Кабінету Міністрів України про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів »№ 172 від 1994-03-19) в будь-який час протягом 30 календарних днів з дати отримання Повідомлення про зміну статусу замовлення на «Відправлений», але не пізніше 14 календарних днів після отримання вами продукції.

В такому випадку ви маєте право отримати відшкодування суми, сплаченої за таку продукцію. Ви несете відповідальність за оплату прямих витрат, що виникли при поверненні такої продукції.

Право на розірвання Договору діє тільки щодо продукції, яка була повернута в тому ж стані, в якому така продукція була вами отримана. При цьому ви зобов'язані також повернути всі інструкції, документи і упаковку, надані разом з продукцією. Щодо продукції, яка була пошкоджена або знаходиться не в тому стані, в якому була отримана вами, або втратила первинний зовнішній вигляд, який мала до відкриття упаковки, сплачена сума відшкодуванню не підлягає. Повернення сплаченої суми не проводиться в тому випадку, якщо продукція була використана будь-яким іншим чином, крім відкриття упаковки. Тому в період володіння продукцією ви повинні якомога дбайливіше ставитися до неї: зберігати оригінальні коробки, інструкції та документи, етикетки і упаковку і використовувати їх для повернення продукції в тих випадках, коли це можливо.

Ви не маєте права розірвати Договір після отримання Повідомлення про зміну статусу замовлення на «Відправлений» щодо продукції належної якості, яка обміну та поверненню не підлягає:

а) рукавички.

Ви можете здійснити право скасування замовлення (Розірвання договору), заповнивши на сайті форму «Запит на повернення товару».

Інша інформація про дане передбачене законом право і пояснення, яким чином дане право може бути здійснено, описані нижче.

Правила повернення товарів

Повернення товарів належної якості

При поверненні товару належної якості ви повинні за свій рахунок направити нам продукцію в тій же упаковці, в якій продукція була отримана вами. До продукції, що повертається необхідно докласти ярлики, документи та інструкції, надані разом з продукцією, копію паспорта, документ, що підтверджує покупку.

Ми зобов'язуємося належним чином перевірити продукцію, що повертається і повідомити вас про право на отримання повернення грошових коштів (при наявності такого права). Ми зобов'язані оформити повернення сплаченої суми в найкоротші терміни, але в будь-якому випадку не пізніше 10 днів з дати отримання товарів.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, обраним вами для здійснення оплати, за винятком випадків, коли інше передбачено законодавством.

Способи повернення коштів включають таке:

а) готівкові грошові кошти;

б) повернення на банківську карту (необхідно додати копію паспорта).

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете зв'язатися з нами через форму на сайті або за телефоном, що зазначений на сторінці Контактів.

Повернення продукції неналежної якості

У разі якщо, на вашу думку, продукція не відповідає умовам Договору на момент доставки, вам слід негайно зв'язатися з нами через форму на сайті і повідомити нам всю інформацію про продукцію і її пошкодження. Ви також можете зв'язатися з нами за контактними телефонами для отримання необхідних інструкцій.

Після отримання продукції ми зобов'язуємося належним чином перевірити продукцію, що повертається і повідомити вас про право на отримання повернення грошових коштів (при наявності такого права). Ми зобов'язані зробити повернення сплаченої суми в найкоротші терміни, але в будь-якому випадку не пізніше 10 днів з дати, в яку ми направили на вашу електронну адресу підтвердження вашого права на отримання відшкодування або заміну продукції неналежної якості.

У разі наявності дефектів сума, сплачена за продукцію неналежної якості, підлягає поверненню в повному обсязі, включаючи відшкодування витрат на доставку і будь-яких інших обґрунтованих витрат, понесених вами при поверненні товарів. При поверненні сплаченої суми ми завжди використовуємо спосіб, обраний для початкової оплати замовлення, за винятком випадків, коли інше прямо передбачено законодавством.

Ризик випадкової загибелі і перехід права власності

Ризик випадкової загибелі щодо продукції переходить до вас з моменту доставки.

За загальним правилом право власності на попередньо оплачену продукцію переходить до вас в момент передачі нами вантажу компанії з кур'єрської доставки. Однак на продукцію, яка знаходиться в відділенні кур'єрської служби і оплачується вами готівковими коштами або банківською картою при отриманні, право власності переходить до вас в момент оплати.

Оплата та доставка

Оплата

Ви можете здійснити оплату за допомогою кредитних карт Visa і MasterCard, а також готівкою при отриманні замовлення.

Ми прийняли належних заходів, щоб забезпечити безпеку нашого сайту, і ми вважаємо, що він захищений, однак ми не несемо ніякої відповідальності у разі порушення безпеки.

Для мінімізації ризику несанкціонованого доступу при онлайн оплаті ми користуємося послугами сертифікованої платіжної системи Liqpay.

Залежно від способу оплати щодо сум ваших операцій можуть бути встановлені обмеження.

Зверніть увагу, що при оплаті замовлення готівкою при доставці кур'єрською службою на суму, що перевищує 15 000 гривень, вам необхідно пред'явити паспорт.

Доставка

З урахуванням положень пункту «Доступність товарів і послуг» та за винятком випадків виникнення виняткових обставин, ми зобов'язуємося докласти всіх можливих зусиль для виконання вашого замовлення протягом терміну, зазначеного для обраного вами при оформленні замовлення способу доставки.

Товари та / або послуги, які ми пропонуємо на сайті, доступні тільки на території України. Послуга доставки надається не на всій території країни. У разі неможливості здійснити доставку замовлення на Вашу адресу, ми повідомимо вас про це.

Причини для зміни термінів виконання замовлення можуть включати: підготовку продукції за індивідуальним замовленням; спеціалізовані товари; непередбачені обставини і Форс-мажор; регіон доставки.

У разі якщо з якої-небудь причини ми не можемо здійснити доставку в зазначений термін, ми повідомимо вас про виниклу ситуацію і надамо вам можливість вибору нової дати доставки або скасування замовлення для повернення коштів у повному обсязі.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми не здійснюємо відвантаження продукції по суботах і неділях.

З метою цих Умов доставка вважається здійсненою або замовлення вважається доставленим в момент підписання документів про отримання вантажу за узгодженою адресою доставки або в зазначеному при оформленні замовлення відділенні служби кур'єрської доставки.

Підписуючи документ, Покупець підтверджує, що він отримав усі товари, перераховані у відповідному замовленні, в замовленїй кількості, і він не має претензій щодо даного замовлення і товарів.

Тому уважно перевірте замовлення перед тим як підписувати документи.

У разі якщо ви передаєте третій особі номер замовлення, і така особа пред'являє даний номер Кур'єру і / або персоналу Перевізника разом з іншими необхідними документами, це розцінюється нами як ваша передача такій особі всіх повноважень з отримання (і оплаті, якщо це може бути застосовано) вашого замовлення.

Неможливість доставки

Відносно передплачених замовлень після закінчення 5 робочих днів з моменту, коли ваше замовлення готове для доставки (замовлення знаходиться в відділенні кур'єрської служби, або кур'єр зробив першу спробу доставки замовлення), в разі неможливості доставки такого замовлення через незалежні від нас причини, які не мають до нас відношення, це може розцінюється нами як ваше бажання розірвати Договір, і такий Договір може бути розірваний, або як той факт, що замовлення доставлено і ризик випадкової загибелі товару переходить до вас.

У разі розірвання Договору ми зобов'язані відшкодувати вам всі грошові кошти, сплачені за продукцію, в найкоротші терміни і в будь-якому випадку не пізніше 30 днів з дати, в яку Договір вважається розірваним.

У такому випадку ми маємо право стягнути з вас будь-які витрати на доставку і витрати, що виникли при розірванні Договору.

Відносно замовлень, передоплата за які не здійснена, після закінчення 5 робочих днів з моменту, коли ваше замовлення готове для доставки (замовлення знаходиться в відділенні кур'єрської служби, або кур'єр зробив першу спробу доставки замовлення), в разі нездійснення доставки такого замовлення за обставинами, які не мають до нас відносин, це розцінюється нами як ваше бажання розірвати Договір, і такий Договір вважається розірваним.

У такому випадку ми маємо право стягнути з вас будь-які витрати на доставку і витрати, що виникли при розірванні Договору.

Окремі положення

Відповідальність і відмова від відповідальності

Наша відповідальність стосовно будь-якої продукції, придбаної через сайт, обмежена вартістю такої продукції.

Враховуючи вищезазначене положення, у всіх випадках, передбачених законодавством, і за винятком випадків, коли інше передбачено цією Угодою, ми не несемо відповідальність за прямі і непрямі збитки, що виникли в якості побічного ефекту основних збитків або шкоди внаслідок порушення нами умов договору або з яких-небудь інших підстав, навіть в тому випадку якщо такі збитки або шкода є передбачуваними включаючи, але не обмежуючись, наступні види збитків:

а) втрату прибутку або доходу;

б) упущені комерційні можливості;

в) укладення договорів;

г) втрату очікуваної економії;

д) втрату даних;

е) збитки в результаті некоректного управління і втрати робочого часу.

Внаслідок відкритого характеру сайту і потенційних помилок в зберіганні і передачі цифрової інформації ми не гарантуємо точність або захист інформації, переданої на справжній сайт або отриманої з цього сайту, якщо інше прямо не вказано на цьому сайті.

Всі описи продукції, інформація і матеріали про продукцію, розміщені на цьому сайті, надані «як є» без будь-яких гарантій, прямих, що маються на увазі або виникають будь-яким іншим чином.

Ми доклали всіх зусиль, щоб кольори товару відображалися якомога точніше. Однак, оскільки колір, який ви бачите, залежить від вашого монітора, ми не можемо гарантувати, що кольори придбаних вами товарів будуть такими ж, як кольори, показані на вашому моніторі.

У всіх випадках, передбачених законодавством, але без виключення будь-яких випадків, які не можуть бути вилучені відповідно до законодавства щодо клієнтів, ми відмовляємося від будь-яких гарантій будь-якого характеру.

Положення цього пункту не впливає на ваші права на анулювання Договору.

Інтелектуальна власність та персональні дані

Угода включає «Умови користування сайтом» та «Політику конфіденційності та файли cookie».

Використовуючи сайт і / або оформлюючи замовлення, ви приймаєте в повній мірі ці Положення та Політику і даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних, необхідних для виконання нами Договору.

Письмові повідомлення

Деяка інформація або повідомлення, які ми направляємо вам, повинні бути представлені в письмовій формі. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що більша частина повідомлень направляється нами в електронному вигляді. Ми зобов'язуємося повідомляти вам інформацію шляхом направлення листів на вашу електронну адресу або розміщення повідомлень на нашому сайті. З метою укладення Договору ви погоджуєтеся із зазначеними електронними засобами направлення повідомлень і визнаєте, що всі договори, повідомлення, інформація та інші повідомлення, які ми надаємо вам в електронному вигляді, відповідають вимогам законодавства, що передбачають письмове оформлення таких повідомлень.

Повідомлення

Всі повідомлення, що направляються вами, переважно мають спрямовуватися через контактну форму на нашому сайті. Відповідно до пункту «Письмові повідомлення» і в випадках, передбачених в пункті «Письмові повідомлення», ми маємо право направити вам повідомлення на вашу електронну адресу, вказану вами при розміщенні замовлення.

Передача прав та зобов'язань

Договір, укладений між нами і вами, є обов'язковим для вас, нас, наших відповідних правонаступників і цесіонаріїв.

Ви не маєте права передавати, поступатися, обтяжувати або будь-яким іншим чином відчужувати Договір або будь-які права і зобов'язання, що виникають з такого договору, без нашої попередньої письмової згоди.

Ми маємо право передавати, поступатися, обтяжувати, передавати в рамках субпідряду або іншим чином відчужувати Договір в будь-який час протягом терміну дії Договору.

Щоб уникнути двозначних тлумачень будь-яка така передача, поступка, обтяження чи інший вид відчуження не впливають на ваші права, надані вам законодавством як покупцеві, і не скасовує, не зменшує і не обмежує будь-яким іншим чином будь-яку гарантію, яка могла бути надана вам нами, будь то прямо виражена або гарантія, що мається на увазі.

Форс мажор

Сторони повністю звільняються від відповідальності за невиконання або затримку виконання зобов'язань за цією Угодою у разі виникнення Причин непереборної сили. Про виникнення таких обставин необхідно негайно сповістити іншу сторону електронною поштою, зазначеною в реквізитах Інтернет магазину або персональних даних Покупця.

Обставини непереборної сили включають будь-яку дію, подію, не настання події, акт бездіяльності або непередбачену ситуацію і, зокрема, включає без обмежень такі обставини:

а) страйки, блокування або інші виробничі конфлікти;

б) народні хвилювання, масові заворушення, вторгнення, терористичні атаки або загрозу терористичних атак, військові дії (будь то з оголошенням або без оголошення війни), загроза військових дій або підготовка до військових дій;

в) пожежі, вибухи, шторми, повені, землетруси, обвали, епідемії чи інші стихійні лиха;

г) неможливість використання залізниць, судів, повітряних транспортних засобів або автомобілів, а також інших громадських і приватних транспортних засобів;

д) неможливість використання громадських або приватних телекомунікаційних мереж;

е) акти, декрети законодавства, постанови або обмеження будь-якого уряду;

ж) будь-який страйк співробітників транспортних компаній, пошти чи інші види страйків в транспортних компаніях, ненадання послуг транспортними компаніями або аварійні випадки.

У разі виникнення Обставин непереборної сили відносини між сторонами регулюються відповідним законодавством.

Відмова від прав

У разі якщо в будь-який час протягом терміну дії Договору ми не здійснюємо примусове виконання будь-яких ваших зобов'язань за Договором або цією Угодою або не реалізуємо будь-які права або засоби правового захисту, правом на які ми наділені за Договором, таке нездійснення не є відмовою від таких прав або засобів правового захисту і не звільняють вас від відповідальності за невиконання таких зобов'язань.

Відмова від визнання будь-якого порушення не становить відмову від визнання будь-якого подальшого порушення.

Відмова від прав щодо будь-яких положень цієї Угоди вступає в силу тільки в тому випадку, якщо така відмова прямо заявлена як відмова від прав і спрямована вам в письмовому вигляді відповідно до пункту «Повідомлення» вище.

Подільність положень

У разі якщо будь-які положення цієї Угоди або положення Договору визнані відповідним органом недійсними, незаконними або такими, що втратили силу в будь-якому обсязі, така умова або положення відділяється від інших умов і положень у відповідному обсязі, при цьому умови і положення, що залишилися зберігають свою дію в усіх випадках, передбачених законодавством.

Вичерпний характер Угоди

Ця Угода разом з документами, пряме посилання на які міститься в цій Угоді, представляють весь обсяг домовленостей між вами і нами щодо предмета будь-якого Договору і замінюють всі попередні угоди, домовленості або договори, укладені між вами і нами, будь то письмові або усні.

Обидві сторони визнають, що при укладанні цього Договору вони не покладалися на будь-яку заяву, зобов'язання або обіцянку, надані іншою стороною або похідне з будь-якої усної або письмової інформації, отриманої в ході переговорів між вами і нами до укладення цього Договору, за винятком випадків, коли інше прямо вказано в цій Угоді.

Ніяка з сторін не наділена правом на будь-які засоби правового захисту щодо неправдивої заяви, зробленої іншою стороною, будь то письмова або усна заява, до дати укладення будь-якого договору (за винятком будь-якої заяви, зробленої в шахрайських цілях), і інша сторона наділена правом на використання засобів правового захисту тільки в разі порушення Договору відповідно до положень цієї Угоди.

Законодавство і юрисдикція

Використання цього сайту і Договір на покупку продукції через цей сайт регулюються законодавством України.

Ця Угода не впливає на ваші законні права, якими ви наділені як Покупець.

У разі виникнення спорів сторони погоджуються з тим, що докладуть усіх зусиль для досудового їх врегулювання, а суд повинен буде спробувати знайти рішення, яке задовольняє положення цієї Угоди.

Зворотній зв'язок

Ви можете направити свої питання, коментарі та відгуки через контактну форму на нашому сайті або на адресу sales@atlantis-caps.com.ua