Ви є тут

Поширені питання

Про що запитують наші покупці

По-перше – пандемія. По-друге – і першого достатньо, щоб обмежити контакти наших співробітників та покупців. По-третє – це інтернет-магазин, діяльність якого спрямована на роботу в мережі, а команда київського офісу забезпечує виробничі процеси, адміністрування замовлень та логістику. До того ж вартість доставки роздрібного замовлення трохи більша за вартість проїзду у громадському транспорті Києвом, не кажучи про доставку в інші міста України.
Вона була і ми були впевненні, шо так воно і залишиться. Аж поки вартість доставки не стала співрозмірною з вартістю товарів. Тому ми вилучили транспортну складову з ціни товарів та передали турботу про доставку кур'єрскій компанії.
Ми і самі були здивовані тим, що італійський постачальник та міжнародні перевізники приймають оплату тільки у євро. Тому вартість продукції напряму залежить від курсу гривні до іноземних валют.
Дійсно, ціни вказані на сайті виробника значно вищі за ті, що представлені на нашому сайті. По-перше, рекомендовані ціни спрямовані на європейський ринок, купівельна спроможність якого в рази вища за вітчизняний. По-друге, ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб ціна для наших споживачів залишалася привабливою. Італійськи партнери ставляться до українських реалій з розумінням.