Ви є тут

Правила спілкування в мережі

Правила спілкування в соціальних мережах та на сторонніх платформах

Дата набрання чинності: 2020-02-10

Не завантажуйте фотографії людей віком до 18 років (включаючи себе).

Не розміщуйте текст або зображення сексуального характеру.

Не заохочуйте будь-кого на зловживання алкоголем, курінням, забороненими наркотиками, на керуванням автомобілем у нетверезому стані чи на інші безвідповідальні дії.

Наш веб-сайт регулярно модерується для забезпечення дотримання принципів спільноти.

Ми можемо видаляти коментарі, які порушують наші Принципи спілкування.

Будь ласка, з обережністю та увагою поставтеся до інших учасників. Якщо ми вважаємо коментарі принизливими або образливими, ми їх видалимо.

Будь ласка, не використовуйте нецензурну лексику або вирази, які можуть образити або вважатись невизначеними. Ми можемо видалити такий вміст на власний розсуд.

Якщо особа чи організація не дали вам явного дозволу використовувати її ім’я, фотографії чи аудіо/відео вміст на нашому веб-сайті, будь ласка, не публікуйте їх.

Переконайтесь, що те, що ви публікуєте, є фактичним та законним, а також не дискредитує, не погрожує, не принижує, не дискримінує, не ображає, не втручається та не порушує авторські права чи інші права інтелектуальної власності інших осіб.

Не розміщуйте рекламу, спам або посилання на зовнішні сайти. Сюди входять повідомлення, що використовуються в описі для залучення трафіку на інші веб-сайти, блоги чи сторінки. Якщо ви це зробили, ми видалим ці повідомлення.

Не публікуйте особисту інформацію про себе, яка повинна залишатися конфіденційною. Якщо ви зробили це, нам потрібно буде її видалити.

Якщо ви натрапили на нашу сторінку, будь ласка, коментуйте.

Усі матеріали, розміщені на сторінках фанів (включаючи нашу), повинні відповідати Умовам використання платформи.

Ми залишаємо за собою право видаляти коментарі в будь-який час з будь-якої причини без попередження. Зверніть увагу, що порушники можуть отримувати повідомлення та їх участь заблокована на сторінках.

Atlantis Caps не несе відповідальності за будь-який вміст, розміщений або завантажений на цьому веб-сайті користувачами, або будь-який вміст на сторонніх сайтах.