Ви є тут

Торгові марки

Популярні бренди з 1995
Since 1995

Логотипи торгових марок Атлантис, Таргет та Кейван

Популярні бренди та виробники

Atlantis®

Торгова марка дебютувала в 1994 році і відразу ж завоювала симпатії та зацікавленість в молодіжному середовищі. Функціональність, практичність і якість – головні характеристики бренду. Відмітна риса марки – спортивний і міський вуличний стиль.

TarGet®

Серія з'явилася в 1998 році як окрема торгова марка, призначена в першу чергу для задоволення потреб рекламного бізнесу, спортивного та індустріального сектору. Головні убори TarGet® оптимально підходять для брендування і персоналізації. TarGet® – відмінна якість за унікальною ціною. Паралельно використовується назва Atlantis Promo®.

KeyOne®

Лінія розпочала свою історію як новий бренд в 2002 році. Марка відображала останні тенденції моди, використовуючи в колекції актуальні тканини і матеріали. KeyOne® допомагає в створенні унікального образу і орієнтується на тих, хто йде в ногу із часом і має почуття стилю. Товари цього бренду збереглися тільки у колекціях:)

Головні убори цих торгових марок можна придбати в інтернет магазині Атлантіс Кепс прямо зараз.

Master Italia

Більшість головних уборів і аксесуарів, що представлені в інтернет магазині Atlantis Caps виробляє італійська компанія Master Italia S.p.A.

Master Italia – сучасна компанія з динамічним, акуратним і ефективним менеджментом, спрямованим на задоволення найсуворіших вимог споживчого ринку.

Корпоративна філософія підприємства – повага до працівників і партнерів, максимальна прозорість, чесність і довіра у взаєминах з постачальниками, споживачами і конкурентами. Такими засобами досягається головна мета – забезпечення клієнтів продукцією високої якості за привабливою ціною.

Master Italia відрізняється вивіреної внутрішньої організацією, високою якістю професійної підготовки співробітників, розвивитком бізнесу в постійному взаємному діалозі з партнерами, постачальниками і клієнтами.

Компанія накопичила багато підприємницьких і виробничих ноу-хау в своїй області, і дотримується суворих технічних і якісних стандартів, які реалізуються через постійний контроль кожного сегменту виробничого процесу.

Обери свій Atlantis

Atlantis logo
Keyone logo
Target logo